SİTELER MOBİLYACILARI KONYA’DA

SİTELER MOBİLYACILARI KONYA’DA

Ankara Mobilyacılar Odası, artık geleneksel hale getirdiği fuar gezilerine bir yenisini daha ekledi ve Siteler esnafı ile birlikte Konya Mobilya Dekorasyon fuarına katılım gerçekleştirdi.

ESNAF MEMNUN

 Yaklaşık 100 kişinin katılımıyla Konya’ya giden Siteler esnafı; bu tür organizasyonlardan memnun olduklarını, Yeni teknoloji ve son mobilya trendlerini yerinde görme imkanı bulduklarını ve ülkenin ekonomik kalkınmasında katkıda bulunmak için her zaman gördüklerinin daha iyisini yapmaya çalıştıklarını söylediler.

 

Mobilyacılar Odası Başkanı Hüseyin TAKLACI, yaptığı açıklamada nerede bir yenilik var biz oradayız. Ülkemizdeki tüm fuarlara esnaflarımızı götürmemizdeki gayemiz, Fuarlarda üyelerimizin, mobilyada dünyadaki en son trendleri takip etmesi, meslekle ilgili ürün ya da hizmetlerdeki teknolojik gelişmeleri görmesi, bilgi ve yenilikleri yerinde tespit edebilmesidir. Amacımız Esnaf ve sanatkârlarımızın önünün açılması ufkunun genişlemesi ve rekabet gücünün artırılmasıdır.

 

Başkan Hüseyin Taklacı, Uluslararası ticaretin çok hızlı bir şekilde geliştiği günümüzde, fuarların önemi de vazgeçilmez bir şekilde artmaktadır. Fuarlar, büyük bir titizlikle yürütülen çalışmaların ve büyük emeklerin sonucu elde edilen ilk ürünlerin ve son teknolojilerin sergilendiği yerlerdir. Bu özelliklerinden dolayı fuarlar, ekonomik ve sosyal hayatın bir aynası olduğu gibi aynı zamanda dış ekonomik ilişkilerin de bir göstergesidirler dedi.
Başkan TAKLACI, Günümüzde en önemli pazarlama yöntemlerinden birisi olarak kabul edilebilecek ihtisas fuarları, işletmelerin teknolojik yenilikleri takip edebilme ve üretim yapma biçimlerini bu doğrultuda geliştirebilmelerini sağlamalarının yanı sıra işletmelere rakiplerini ve ürünlerini analiz etme olanağını da sağlayacağının üzerinde durdu.

 

“KİŞİ SINIRLAMASI OLMADAN, İSTEYEN HER ESNAFIMIZI FUARLARA GÖTÜRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

 

Mobilyacılar Odası Başkanı Hüseyin Taklacı; kişi sınırlamamız yok. Türkiye’de ve dünyada sektörümüzü ilgilendiren, ustalarımızın, sanatkarlarımızın görmeye ihtiyaç duydukları tüm fuarlara katılım gerçekleştiriyoruz. İsteyen her esnafımız odamıza başvurup tüm organizasyon ve etkinliklerimize katılabilir. Esnaf ve sanatkarlarımızdan, ustalarımızdan ricamız, değerli vakitlerini biraz olsun ayırıp etkinliklerimize katılmalarıdır. Türkiye’nin en etkin odalarından olduklarını söyleyen Taklacı; buna rağmen biz katılımı en üst düzeye çıkarmak istiyoruz, dedi.