FUAR KATILIMI

Odamız 27 Mayıs Cuma Günü Konya Mobilya Dekorasyon ve ideal ev 2016 fuarına ,  3 Haziran tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek olan Mobilya ve hırdavat elektirik malzemeleri fuarına üyeleri ile birlikte katılım düzenleyecektir, bu tarihlerde fuarlardan her ikisine yada herhangi birine katılmak isteyen üyelerimiz, Odamıza ivedilikle isimlerini yazdırmalıdır.

 

 

CHINA Homelife İSTANBUL MOBİLYA, HIRDAVAT FUARI

Brezilya, Türkiye, Güney Afrika, Polonya, Mısır, Kazakistan, Ürdün ve Hindistan dahil olmak üzere 9 ülkede yıllık olarak gerçekleştirilen uluslararası Çin Ürünleri Fuarıdır. Fuar, 6000’in üzerinde yüksek kalitedeki Çinli üreticiler ile 80,000’in üzerinde gelişen pazarlardaki en önemli alıcıları bir araya getirir. Fuar profili, Tekstil ve Hazır Giyim, İnşaat ve Yapı Malzemeleri, Elektronik Ev Aletleri, Aydınlatma, Ev Eşyaları, Hediye ve Ödülleri kapsamaktadır. Çin pazarındaki 21 yıllık tecrübesiyle MEORIENT International Exhibition kendini, ihracatçılar, toptancılar ve büyük satın alımcılar ile güvenilir Çinli üreticiler arasında bağlantı kurma imkanını en üst seviyeye çıkarmaya adamıştır. Kalite Garantisi CHINA Homelife’taki katılımcılar, fuarda yalnızca tecrübeli ve güvenilir üreticilerin yer aldığından emin olmak adına ciddi bir kalite kontrol sürecinden geçirilerek seçilmişlerdir. 2-4 Haziran 2016 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy’de düzenlenecek olan China Homelife fuarı 3 gün süresince tekstil, hazır giyim, kumaş, dekoratif kumaş, ev tekstili, inşaat malzemeleri, ev gereçleri, elektrikli ev aletleri, mobilya, aydınlatma ürünleri,inşaat malzemeleri, hediyelik eşya, mutfak ve banyo armatürleri başta olmak üzere pek çok ürünün yer alacağı katılımcı profiline ev sahipliği yapacak. Bugün Çin, başka hiçbir ülkenin sunamadığını sunmakta ve alıcıların olanakları ve ihtiyaçlarına göre ihracat yapmaktadır.

China Homelife fuarı uzakdoğu potansiyelinden faydalanmak isteyen girişimciler için önemli bir fırsattır. China Homelife fuarı 2009’dan bugüne kadar Brezilya, Dubai, Hindistan ,Mısır, Polonya, ve Ürdün’de Meorient Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen dünya çapında Homelife fuar serisinin Türkiye ayağıdır.

 

İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN BEKLENEN BULUŞMASI TÜYAP KONYA’DA…

Kuruluşumuz Tüyap Konya Fuarcılık A.Ş tarafından Konya Ticaret Odası Konya Sanayi Odası, TİMFED Tesisat İnşaat Malzemecileri Federasyonu, Mimarlar Odası Konya Şubesi, İnşaat Mühendisleri Odası Konya Şubesi, Selçuk Üniversitesi Mühendislik – Mimarlık Fakültesi ve KOSGEB’in sağladıkları destek ve işbirlikleri ile hazırlanan KONYA İNŞAAT 2016 13.Yapı, İnşaat  Malzemeleri, İş ve İnşaat Makineleri, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Tesisat ve Doğalgaz Teknolojileri Fuarı ( Hırdavat ve Nalburiye Özel Bölümü 26 – 29 Mayıs 2016tarihleri arasında KONYA KENT, KONYA MOBİLYA, DEKORASYON ve İDEAL EV Fuarları ile eş zamanlı KONYA TİCARET ODASI -TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

İnşaat sektörünün Anadolu’daki beklenen buluşması olan KONYA İNŞAAT FUARI ile eş zamanlı hazırlanacak olan Konya Kent, Mobilya, Dekorasyon ve İdael Ev Fuarları her yıl olduğu gibi bu yıl da katılımcı ve ziyaretçilerin beklentilerine cevap verebilecek nitelikte gerçekleştirilecektir.  

Ülkemizin üretim üssü Konya, inşaat sektöründe de ciddi yatırımlarla adından söz ettirerek, bölge için büyük önem taşıyan projelerle, sektör için önemli bir pazar haline gelmiştir. Tüyap Konya Fuarcılık Anonim Şirketi tarafından ülke ekonomisinde önemli bir paya sahip Konya’da gerçekleştirilecek, sektörlerdeki tüm yeniliklerin, ürün ve hizmetlerin geniş bir yelpazede sergileneceği, yurtiçi ve yurtdışından belediye başkanları, üst düzey yetkililer, mimarlar, mühendisler, müteahhitler ve konu ile ilgili profesyonellerin davet edileceği fuarlarımız, ziyaretçilerimizin verimli iş bağlantıları kurma fırsatı bulacakları etkin ticari bir platform oluşturacaktır.